MegiTeamQuest - gra stworzona z myślą o ludziach branży IT

Lubisz nagrody i wyzwania wymagające intelektualnego wysiłku? Pracujesz w IT - jako admin, programista, pracownik biurowy? MT Quest powstał z myślą o Tobie!

Akcja Questu toczy się w przestrzeni 10 piętrowego wieżowca. Kolejnymi poziomami budynku zawładnęły najdziwniejsze kataklizmy – strajki, pożary i awarie… A co najgorsze w całym wieżowcu zupełnie zabrakło kawy! Zadaniem użytkownika gry jest dotransportować ją na ostatnie piętro.

Quest rozpoczyna się od wyboru 1 z 3 avatarów – admina, programisty lub pracownika biura obsługi klienta. Na drodze każdej postaci staną inne wyzwania – po części związane z wykonywanym przez avatar zawodem.

Na dobry początek każdy uczestnik gry otrzymuje 10% zniżki na usługi hostingowe i ofertę VPS w MegiTeam. Potem, w kolejnych, uwikłanych w fabułę gry, łamigłówkach czekają zniżki, darmowe konta, kredyty i promokody od Partnerów gry (Wydawnictwa Helion, Fotolia, errormator.com, audeo.pl, bottlabel.com, MegiTeam).

Na 30 osób, które zdobędą najwięcej nagród w najkrótszym czasie, czekają także nagrody główne: bony o wartości do 150 zł (do wykorzystania w nowej ofercie MegiTeam). Kolejnych 15 osób piętnaście osób otrzyma koszulki firmowe.

Niech MegiTeam Quest pobudzi w Was kreatywność, ducha rywalizacji i rozgrzeje do czerwoności Wasze synapsy!

zapraszamy do gry i życzymy powodzenia!

Zespół MegiTeam

22 stycznia 2013blog comments powered by Disqus