Wygraj Startup-przewodnik!

Wykaż się kreatywnością tworząc własny ciąg skojarzeń!

Zgarnij książkę, z której dowiesz się jak założyć i rozwinąć dochodowy e-biznes!

 

 

„Załóż własną firmę! Ruszaj do boju! Świat stoi przed Tobą otworem” – przekonują nas wszystkich autorzy książki START-UP PO POLSKU - Kamila Mikołajczyk i Dariusz Nawojczyk. Ich zdaniem zrealizowanie modelu „od zera do milionera” możliwe jest w zaledwie kilku krokach. Jakich? To właśnie nasze konkursowe pytanio-zadanie, dzięki któremu możesz stać się posiadaczem wspomnianego tytułu.  

Przedstaw swój pomysł na 5 kroków, które prowadzą z jednego punktu do drugiego według poniższego schematu:

 ZERO –> KROK 1 –> KROK 2 –> KROK 3 –> KROK 4 –> KROK 5 –> MILIONER

przykład?

ZERO -> KROK 1: udać się na studia matematyczne -> KROK 2: rozpocząć regularną obserwację losowań lotto -> KROK 3: opracować perfekcyjnie działający system gry -> KROK 4: wyczaić mega kumulację -> KROK 5: skreślić 2000 kuponów -> MILIONER

Puść wodze wyobraźni! Odrobina szaleństwa przecież nie zaszkodzi , ani w  przygotowaniu odpowiedzi konkursowej, ani w trakcie realizowania pomysłu na e-biznes!

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy podać odpowiedź w formie komentarzach pod tym wpisem.

Jaki wyłonimy 3 laureatów?

Głównym kryterium będzie subiektywne poczucie humoru Jurorów MegiTeam.

Kiedy ogłosimy wyniki?

Konkurs trwa do 22 listopada 2013 – wyniki opublikujemy pod tym wpisem oraz na Facebooku MegiTeam ok godziny 17.00

O książce:

Książkę tę powinien przeczytać każdy młody przedsiębiorca. Zawiera ona solidne podstawy, które pomogą Ci rozpocząć działalność na rynku w warunkach dużej niepewności. I nie chodzi jedynie o branżę technologiczną. Jeśli zastanawiasz się nad założeniem własnej firmy, jest to książka dla Ciebie. Pomoże Ci odpowiedzieć na pytania, czy, dlaczego i jak ją założyć oraz jak zadbać o jej rynkowe przetrwanie. 

Paweł Tkaczyk,
autor książki Zakamarki marki

To absolutnie obowiązkowa pozycja dla kogoś, kto rusza w start-upową podróż. Kompendium początkującego przedsiębiorcy, obok którego nie powinieneś przejść obojętnie. Polecam wszystkim marzącym o własnym biznesie. 

Przemysław Pająk,
redaktor naczelny Spider’s Web

Chcesz założyć własny e-biznes, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zawsze marzyłeś o własnej firmie, ale nie miałeś odwagi zrezygnować z bezpiecznego etatu? Masz doskonałe pomysły na działalność w sieci, ale jak dotąd coś ciągle przeszkadzało Ci je realizować? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, najwyższa pora zmienić coś w życiu! Załóż własną firmę, zdobądź fundusze na jej rozwój, przemyśl strategię działania i ruszaj do boju! Świat stoi przed Tobą otworem i być może już czeka na Twój produkt lub Twoją usługę!

Start-up po polsku. Jak założyć i rozwinąć dochodowy e-biznes to pozycja, która ułatwi Ci podjęcie najważniejszych decyzji dotyczących prowadzenia własnej działalności gospodarczej w internecie i pomoże ominąć przeszkody piętrzące się na drodze początkującego e-biznesmena. Dowiesz się z niej nie tylko, co robić, aby odnieść sukces, lecz również, czego zdecydowanie robić nie należy i jakie pomysły są z góry skazane na fiasko.

13 listopada 2013blog comments powered by Disqus