Czym jest Nowe MegiTeam?
 

To nowa wersja naszej platformy hostingowej. Pierwszą wersję zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy 6 lat temu raczkując w świecie hostingu nowych technologii. Obecna wersja to lata doświadczeń we wspieraniu klientów (głównie programistów), rozwiązywaniu ich problemów, obserwacji co sprawia im trudność przy wdrażaniu aplikacji w produkcyjnym środowisku, wiele pomysłów co możemy zrobić lepiej i prościej.

 

Wiele firm robi hosting, co ciekawego znajdę u Was?

 

 • swobodę w wyborze technologii

  Kochasz Django i chciałbyś móc tworzyć w nim aplikacje? Słyszałeś, że Node.js jest fajny i chciałbyś się o tym przekonać samodzielnie? A może znalazłeś przydatną aplikację, ale została napisana w Railsach i nie masz jej gdzie uruchomić? Nie daj się ograniczać - hosting jest dla Ciebie, nie Ty dla hostingu.

 • wieksze mozliwosci optymalizacji i rozwoju

  Jakie są dzisiejsze aplikacje? Dynamiczne, skalowalne, mobilne, elastyczne... Nowoczesne aplikacje potrzebują nowoczesnego hostingu - właśnie taka jest nasza platforma. Wspieramy MongoDB, Redisa, Memcached, Celery i wiele, wiele innych. Jeżeli czegoś nie ma chętnie pomożemy Ci to zainstalować.
   
 • prosto i przyjemnie

  Jeżeli mówimy, że coś wspieramy to naprawdę to robimy! Dla Django, Railsy, Node.js, PHP przygotowaliśmy autoinstalator dzięki któremu jednym kliknięciem skonfigurujesz środowisko i uruchomisz szkielet aplikacji. Oprócz tego w panelu uruchomisz dodatkowe aplikacje typu Redis, MongoDB, Celery, Memcached - ich lista cały czas będzie rosła. Naszym celem jest ułatwianie pracy developerom.
   
 • sam decyduj ile i kiedy płacisz

  Dzisiaj zasilisz konto kwotą 5 zł, za tydzień wpłacisz 50 zł a za kilka tygodni 20 zł. Nie wiążemy Cię terminowymi umowami, 
  nie narzucamy okresu abonamentowego.
   
 • sam decyduj za co płacisz

  Dajemy Ci możliwość samodzielnego dodawania i usuwania kont, zmiany parametrów. Dzięki godzinowemu rozliczaniu zapłacisz tylko za czas, kiedy faktycznie z nich korzystałeś. Czy rozliczanie może być bardziej elastyczne?