Firma MegiTeam formalnie narodziła się w sierpniu 2007 roku, jednak specjaliści, którzy tworzą nasz zespół działają w branży IT od lat i znają ją od podszewki. Dlatego błyskawicznie odczytujemy potrzeby rynku i reagujemy na nie ekspresowo - tworząc wyjątkowe oferty, kreując nowe narzędzia i wspierając rozprzestrzenianie wiedzy o technologiach webowych.

Naszym sercem jest zespół. Tworzą go najlepsi programiści i administratorzy - specjaliści w swoim fachu, którzy potrafią patrzeć dalej, niż tylko na ekran komputera. Ludzie MegiTeam pracują z otwartym umysłem, a w oryginalnych pomysłach widzą szanse własnego rozwoju.

Klienci to dla nas partnerzy w interesach. Przygotowaliśmy atrakcyjny program partnerski, w którym nagradzamy za normalną, udaną współpracę. Usługi dopasowujemy do potrzeb, które wyrażacie. Na pierwszym miejscu stawiamy Waszą wygodę. Kilka przykładów? W przypadku konta SFTP macie możliwości wyboru - z dostępem tylko do odczytu lub pełnymi prawami (ograniczone do wskazanego katalogu). Proponujemy także konta Jabber we własnych domenach oraz hosting danych osobowych.

Lubimy wyzwania dlatego oferowane przez nas usługi to więcej niż tradycyjny hosting. Ciągle uaktualniamy naszą ofertę. Kierujemy ją przede wszystkim do programistów, którzy - tak jak my - nie boją się nowych technologii i wyprzedzania konkurencji.

Nie boimy się pracy - rozwijamy się dla Was i razem z Wami. Słuchamy kiedy mówicie o Waszych potrzebach i nieustannie poszukujemy lepszych, wygodniejszych rozwiązań.

Sami tworzymy nowe rozwiązania – nie jesteśmy ograniczeni gotowymi patentami. Działamy kreatywnie i elastycznie. Nie uznajemy hasła „nie da się”. Jeśli brak Ci narzędzi by realizować wyznaczone cele, my stworzymy je dla Ciebie! Nasza własna platforma hostingowa oraz panel administracyjny zostały zaprojektowane od podstaw pod hosting frameworków Pythona i Ruby i są tego najlepszym przykładem.

Gdy coś robimy, robimy to dobrze. Wspierane przez nas frameworki konfigurujemy uwzględniając ich specyfikę. Wybieramy najlepsze serwery, których funkcjonalności idealnie pasują do naszych celów. Środowisko hostingowe, które stawiamy, cechuje przede wszystkim wydajność oraz intuicyjność obsługi. Dzięki autorskiemu oprogramowaniu uruchomienie aplikacji w Django czy Ruby on Rails zajmuje zaledwie chwilę.

Stawiamy na jakość dlatego swoje serwery kolokujemy w Centrum Danych ATM S.A - lidera na rynku rozwiązań telekomunikacyjnych. Usługi świadczymy na serwerach SuperMicro z minimum 16 GB pamięci, czterordzeniowymi procesorami i redundantnymi zasilaczami.

Dzielimy się wiedzą o technologiach webowych. Utrzymujemy wartościowe serwisy społecznościowe (django.pl, railspeo.pl, phppeo.pl) oraz strony (Bibliotekę Riklaunima). Sponsorujemy konferencje branżowe: PyCon PL (2008, 2009, 2010, 2011, 2012), RuPy (2008, 2009), Euruko (2010) oraz PHPCon (2011, 2012).