MegiTeam chętnie podejmuje współpracę z firmami, instytucjami i wydarzeniami wartościowymi z punktu widzenia branży IT. Do grona naszych partnerów należą:

Oktawave

Oktawave

Infrastruktura chmury obliczeniowej, która powstała w Polsce w laboratoriach firmy K2 Internet S.A. W Oktawave dostępne są szablony MegiTeam, które są doskonałym środowiskiem dla dużych serwisów (które potrzebują większej przestrzeni niż serwery VPS).

Wydawnictwo Helion

Wydawnictwo Helion

Wydawnictwo Helion jest niepodważalnym liderem literatury informatycznej w Polsce. Jego publikacje stanowią ponad 85% książek skierowanych do sektora IT sprzedawanych rocznie w naszym kraju. Helion ma na swoim koncie ponad 3100 wydanych tytułów. Publikacje podążają za dynamicznie rozwijającymi się technologiami, kierowane do wszystkich użytkowników komputerów, bez względu na stopień zaawansowania. Na stronie wydawnictwa odnajdziecie zarówno podręczniki „od podstaw”, publikację dotyczące technologii dla zaawansowanych, jak i lajfstajlowe perełki takie jak książka kucharska „Gotowanie dla Geeków” czy poradnik „LifeHacker”.

Appenlight.com

      

Appenlight to narzędzie służące sprawnemu i skutecznemu monitorowaniu aplikacji. Interfejs appenlight pomaga zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Poświęcasz sporo energii na debugowanie i odtwarzanie błędów środowiska produkcyjnego? Appenlight może zająć się tym za Ciebie i tym samym umożliwi Ci pełną koncentrację na innych procesach.

Fotolia

         

Fotolia to czołowy w Europie bank zdjęć typu microstock, z siedzibą w Nowym Yorku, który dostarcza swoje usługi dla klientów w 20 krajach, w 12 różnych językach. Posiadając w swoich zasobach wybór ponad 20 milionów obrazów cyfrowych i klipów wideo, Fotolia oferuje jedną z największych na świecie baz obrazów cyfrowych wysokiej jakości. Ponad 3,7 miliona osób wybiera serwis Fotolia jako źródło zdjęć, ilustracji, grafik wektorowych i wideo HD royalty-free w przystępnej cenie. Wraz z pojawieniem się Kolekcji Infinite, Fotolia stała się pierwszym ogólnoświatowym microstockiem oferującym obrazy pochodzące od profesjonalnych agencji, jak i artystów niezależnych. Przywództwo serwisu Fotolia w sektorze obrazów cyfrowych jest rozpoznawalne poprzez szeroką współpracę, m.in. z Associated Press.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i formy współpracy. Chcesz zostać partnerem MegiTeam? Pisz do nas na adres zuzanna.adamkiewicz@megiteam.pl.