Zrób zdjęcie lub kolaż obrazujące wyjątkowość miejsca, w którym pracujesz. Wyślij swoje dzieło na maila megiteam@megiteam.pl w terminie od 1 do 30 listopada. Autorom 5 najciekawszych prac podarujemy roczne darmowe konta w MegiTeam (lub przedłużenia abonamentów o ich równowartość). Dodatkowo na każdego uczestnika konkursu czeka 10% zniżki* na płatność za hosting współdzielony lub ofertę VPS.

 

Każda z firm i osób, z którymi współpracujemy jest na swój sposób wyjątkowa. Wiemy, że pracujecie w różnych przestrzeniach, macie ciekawe zwyczaje, a Wasze prywatne pasje harmonijnie wplatają się w zawodową codzienność. Chcemy to wszystko zobaczyć!

 

Mamy urodziny i jesteśmy rządni prezentów! Prześlijcie nam więc grafiki, prezentujące oryginalność Waszego środowiska pracy. Możecie nam np. pokazać, jak integrujecie się „po godzinach”, jak organizujecie swoje miejsce pracy, jak relaksujecie w przerwach…

 

Nasze subiektywne jury wybierze 5 najciekawszych prac. Ich autorzy zostaną nagrodzeni darmowymi kontami hostingowymi (pakiet M lub przedłużenie obecnego konta o jego równowartość) ważnymi przez rok, półrocznymi darmowymi abonamentami w serwisie Errormator.com w pakiecie Small, oraz firmowymi koszulkami od MegiTeam. Planujemy także przeprowadzenie wywiadów z laureatami. Opublikujemy je na naszym blogu.

 

Chcesz powiększyć swoją zniżkę na dowolną płatność? Sprawdź także Promocję 5x10%.  

 

*Aby uzyskać zniżkę - w przypadku zamówienia nowej usługi, należy wpisać kod zniżkowy w panelu administracyjnym - w przypadku przedłużenia abonamentu, przesłać kod adres biuro@megiteam.pl.

Kody zniżkowe dotrą do Ciebie drogą mailową. Wystarczy, że weźmiesz udział w akcji promocyjnej.

Zniżki obejmują zarówno rozliczenia miesięczne, kwartalne, jak i roczne.

Regulamin