Zaprojektuj demotywator, który nawiązuje do tematyki programistycznej. Wyślij go na maila megiteam@megiteam.pl w terminie od 1 do 31 października 2012 i weź udzial w konkursie. Na dwóch laureatów konkursu czeka roczny darmowy abonament w MegiTeam oraz koszulki z nadrukowanym autorskim demotem. Każdemu uczestnikowi konkursu podarujemy także 10% zniżki* na płatność za hosting współdzielony lub ofertę VPS w MegiTeam! 

 

Demotywator to połączenie wymownego obrazka i błyskotliwego podpisu. Humor, ironia i cynizm zawarte w demotywatorach sprawiają, że nawet przy nawale obowiązków, potrafimy uśmiechnąć się do ekranu komputera.

Kultowe „Demoty” były początkowo parodią obrazków zachęcających pracowników do realizacji korporacyjnych celów.  Ich tematyka była zawsze związana z miejscem, atmosferą i charakterem wykonywanych zadań. W codziennej pracy programisty nie brak sytuacji godnych „demota” – włączcie więc poczucie humoru, kreatywność i ironię, by nam je przedstawić.

 

Zniżka przysługuje każdemu, kto prześle do nas swoje autorskie dzieło spełniające wymogi regulaminu (wymagany format zdjęcia to .jpg). Wyłonimy także dwóch laureatów.

Z nadesłanych prac utworzymy galerię na fanpage’u  MegiTeam, gdzie za pomocą like’ów fani wybiorą najlepszy ich zdaniem programistyczny demotywator. Drugiego zwycięzcę wyłoni jury MegiTeam. Laureacji otrzymają roczne abonamenty hostingu współdzielonego w opcji S (lub przedłużenie abonamentów obecnego konta o równowartość abonamentu opcji S) oraz roczne darmowe konta w serwisie Errormator.com (opcja Small). Ich prace zostaną także nadrukowane na koszulkach stanowiących nagrody w konkursach z okazji 5-lecia MegiTeam. 

 

Chcesz powiększyć swoją zniżkę na dowolną płatność? Sprawdź także Promocję 5x10%

 

*Aby uzyskać zniżkę - w przypadku zamawiania nowej usługi, należy podać kod zniżkowy w panelu administracyjnym - w przypadku przełużenia abonamentu, przesłać kod na adres biuro@megiteam.pl.

Kody zniżkowe dotrą do Ciebie drogą mailową. Wystarczy, że weźmiesz udział w akcji promocyjnej. 

Zniżki obejmują zarówno rozliczenia miesięczne, kwartalne,  jak i roczne.

Regulamin promocji